Jak zabezpečovat

Tím nejlepším a nejjistějším zabezpečením zůstává kombinace mechanického a elektronického zabezpečení.

Pokud si chcete být naprosto jistí, kombinujte.

Mechanické zabezpečení JoyLock odrazuje potenciálního zloděje už vizuálně při pohledu dovnitř vozu a je více než pravděpodobné, že pokud vidí JoyLock na Vaší řadící páce, vybere si vozidlo, které zabezpečení nemá.

Na druhou stranu, pokud JoyLock zapomenete aplikovat anebo skutečně nějakým způsobem dojde k pohybu Vašeho zaparkovaného vozu (např. odtah vozidla), ihned o tom získáte přehled, jestliže máte ve voze instalovanou jednotku Connex nebo Patriot EU.

V případě satelitního zabezpečení Connex vás v případě poplachu kontaktuje přímo pult bezpečnostní ochrany a v případě jednotky Patriot EU obdržíte informaci na Váš mobilní telefon (do aplikace a zároveň formou sms).

Jednotka Connex ve verzi Blue navíc obsahuje e-kartu řidiče. Pokud dojde ke startu vozidla a e-karta není v dosahu, Connex to vyhodnotí jako poplach a pult bezpečností ochrany ihned zjisťuje, zda-li je vozidlo v pořádku nebo zda dochází ke krádeži. Také výrazně levnější Patriot EU nově disponuje funkcí "virtuální garáž". V aplikaci si stanovíte časový úsek, kdy vůz má být "v garáži", tedy virtuálně zaparkován. V praxi to znamená, že pokud v tomto čase kdokoli vůz nastartuje, systém to považuje za neautorizovaný start a ihned Vás sám informuje. 

I proto naše rada zní: kombinujte...a nebojte se nás zeptat :)